ZONESUN ZS-MX1100 High Speed Dispersing Homogenizing Machine for Paint Inks
Pris
Pre-sale Support
👋
Have questions about ZONESUN?
Get in touch with us through the following channels:
Contact Details
E-mail: info@zonesunpack.com
Phone / WeChat / WhatsApp: (+86)18924567106
Website: https://www.zonesunpack.com
Company Information
Chinese Company:
Guangdong Shanghang Technology Co., Ltd.
Address:
Postcode: 528223
Voltage:220V
Description
Parameter
  • Model: ZS‑MX1100
  • Power: 1100 W (brushless motor, frequency conversion speed control)
  • Power Supply: AC 220 V, 50 Hz